lek. wet. Kamila Czapiewska (Głębocka)
Specjalista chorób psów i kotów

Nazywam się Kamila Czapiewska, jestem lekarzem weterynarii, specjalistą chorób psów i kotów. Studia ukończyłam na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wiedzę akademicką poszerzyłam o zdobyte doświadczenie zawodowe zarówno w Polsce jak i zagranicą: m. in. pracując w Australii w szpitalu Gloucester Veterinary Hospital oraz odbywając sympozja naukowe w RPA - The International Symposium on Wildlife Utilization in Southern Africa oraz na Tajwanie – IVSA Taiwan Symposium. Kolejną praktykę lekarską prowadziłam w Klinice Całodobowej, gdzie podczas dyżurów dziennych, weekendowych oraz nocnych zdobyłam szerokie doświadczenie internistyczne, chirurgiczne, a przede wszystkim bogate doświadczenie z szeroko pojętej medycyny ratunkowej zwierząt.
Zawodowo pasjonuję się dermatologią- ukończyłam Kurs Cytologii Skóry oraz trzystopniowy Kurs Dermatologii Klinicznej Psów i Kotów w referencyjnym gabinecie dermatologicznym DERMAWET. Interesuję się również ultrasonatografią- ukończyłam m.in. ultrasonograficzny kurs w przychodni LEGWET.
Cały czas aktualizuję swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, seminariach i konferencjach. Prywatnie właścicielka 7-letniej kotki Murki.